Způsoby platby | Profhome Shop

ZPŮSOBY PLATBY

Při vytvoření objednávky můžete vybrat následující způsoby platby:

Platba předem / Bankovní převod

Pokud zvolíte "Platbu předem/Bankovní převod", jako způsob platby, zašleme Vám na Váš e-mail naše bankovní údaje. Převeďte částku objednávky na uvedený účet s přihlédnutím na částku dopravy. Jako účel platby zadejte přesné číslo objednávky (např. Objednváka 17383), které Vám přijde v e-mailu, který potvrzuje váš nákup.

Doručení Vaší objednávky se uskuteční po přijetí finančních prostředků na náš účet.

PayPal

PayPal

PayPal je platební systém, který umožňuje rychle a bezpečně platit za nákupy na internetu. Platba pomocí služby PayPal se provádí okamžitě, mnohem rychleji, než při bankovním převodu. Objednané zboží je odsláno dříve a doručeno v kratší době.

Abyste mohli využívat služby PayPal, je nutné se předem zaregistrovat. Váš účet bude ihned připraven k používání. Ihned poté, co zadáte v systému PayPal Vaše bankovní údaje nebo údaje Vaší platební karty, můžete provádět platby aniž byste doplňili kredit v PayPal účtu.

Během objednávky v našem internetovém obchodě můžete vybrat systém PayPal jako způsob platby. Krátce před dokončením objednávky budete přesměrování na stránku PayPal, kde můžete provést platbu. Po úspěšné platbě, Vás PayPal vrátí zpět do našeho obchodu pro dokončení objednávky.

Pro platbu je zapotřebí uvést Vaše PayPal heslo a uživatelské jméno. Po každé transakci, obdržíte e-mail s potvrzením.

Pro více informací zajděte na stránku www.paypal.co.uk.

Platba kreditní kartou

Skrill

Pohodlný a jednoduchý způsob platby pomocí kreditních karet MasterCard, American Express, Diners Club nebo VISA. Platíte za nákup pomocí online služby Skrill. Vaše údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem a přenášeny pouze v šifrované podobě.

Upozornění: Pro využití této služby, musíte být klientem společnosti Skrill nebo se registrovat v našem internetovém obchodě (tuto službu nemůžete využít v případě, že bude objednávat zboží bez registrace (jen jako host).

Ověření kreditní karty

Ověření kreditní karty představuje proces potvrzení totožnosti majitele kreditní karty při uskutečnění nákupů na internetu pomocí speciálního hesla. Tento proces slouží pro bezpečnost kupujícího a zabezpečuje kreditní kartu doplňující ochranou před neoprávněným používáním.

Pro registraci a získání hesla je od majitele kreditní karty zapotřebí:

  • číslo kreditní karty;
  • datum platnosti kreditní karty;
  • některé osobní informace, které budou vyžádány během registrace, například, číslo účtu nebo část tohoto čísla.

Při registraci si majitel karty vybere svoje heslo. Pravidla pro vytvoření hesla jsou popsána v procesu registrace. Majitel karty si také musí vybrat osobní uvítání, které se bude objevovat při platbě pomocí Moneybookers.

Jakmile se zaregistrujete a vytvoříte si heslo, otevře se vám speciální okno prohlížeče s Vaším osobním uvítáním, ve kterém Vás Vaše banka požádá o zadání hesla.

V případě, že jste heslo zadali správně, Vaše banka ověří pravost transakce a potvrdí, že jste to právě vy, kdo provádí platbu. Proces objednávky je tím u konce a získáte potvrzení o platbě.

Upozornění: Pokud bude vaše osobní uvítání nesprávné, nezadávejte heslo a ihned kontaktujte svou banku!

Pro více informací zajděte na www.skrill.com.